logo kapely Pantok Rock

Založení kapely

  • 2011
  • Buchlovice

Kontakty pro pořadatele

  • Jack
  • Tel: 608753903
Bigbítová kapela z Buchlovic u Uherského Hradiště. Skupina vznikla začátkem léta 2011 na troskách kapel Melichar, Parchant a Welmet. Už na podzim téhož roku jsme vyrazili dobývat pódia okresních kulturních zařízení. Styl, který hrajeme by se dal specifikovat jako „dravý bigbít“. Všechny songy prezentujeme dle našich nejlepších možností a schopností a vždy v plném nasazení.
Playlist k dnešnímu dni čítá kolem 70 šlágrů. Toto číslo je víceméně stálé, avšak playlist průběžně obměňujeme, v souladu s požadavky našich posluchačů. Aktuální playlist posíláme emailem dle přání pořadatelů.
Valnou část repertoáru tvoří převzaté věci a pár vlastních fláků. Pokud bude inspirace, budou přibývat další vlastní kousky. Neuvažujeme však, že bychom postavili repertoár výhradně na vlastních písních. Naším cílem je především pobavit nejširší spektrum rockových posluchačů, kteří si touží nevázaně zaskotačit za zvuku tónů známých i neznámých melodií.
Náš kompaktní aparát pokryje akce typu „hospoda“ až po klasické venkovní taneční parkety. Pódiovou show podporuje automatická osvětlovací souprava tvořená LED reflektory a výrobníkem mlhy. V případě konkrétního požadavku nebo u větších akcí jsme schopni zvukový a světelný aparát zajistit ve spolupráci s ozvučovací agenturou.

Přihlašte se k odběru novinek