logo kapely Artemis

Založení kapely

  • 1994
  • Uherský Ostroh

Kontakty pro pořadatele

  • Marek Bedeš
  • Tel: 737 345 076
fotka kapely Artemis

z leva: Peťa (baskytara), Tonda (zpěv), Zdena (bicí), Marek (kytara), Jirka (kytara)

Rocková skupina Artemis pochází z Uherského Ostrohu a od roku 1994 baví všechny bigbítové fanoušky na jižní a střední Moravě. Můžete nás vidět a slyšet na hodonínsku, uherskohradišťsku, znojemsku, břeclavsku, třebíčsku, brněnsku, žďársku, prostějovsku, valašsku a zlínsku.

V repertoáru máme písničky vlastní i převzaté, tvrdší i romantické ploužáky.

Již v roce 1995 jsme nahráli demokazetu s názvem „Neveř holkám ze Shop street“, která se dostala ke stovkám posluchačů převážně na hodonínsku a uherskohradišťsku. Od té doby jsme vydali ještě pár živých záznamů z našich zábav.

Skupina Artemis disponuje svou vlastní zvukovou a světelnou aparaturou, proto je možné kromě vlastního vystupování zabezpečit vystoupení jiných umělců nebo jakékoliv kulturní akce s využitím veškeré aparatury nebo pouze její části.

Skupinou prošlo několik výborných muzikantů, ale současná sestava – Antonín Kozina (zpěv), Marek Bedeš (kytara), Petr Pavlica (baskytara, klávesy), Zdeněk Hudeček (bicí), Jiří Rolenc (kytara) a Marek Beránek (kytara) – vystupuje prakticky v nezměněném složení (mimo výměny na postu kytaristy) již několik let. Kromě hraní v Artemis mají všichni svá civilní povolání.

Články o kapele Artemis

Artemis v bufetu U zastávky

ARTEMIS – BUFET U ZASTÁVKY RADĚJOV Na Radějově, v bufetu U zastávky hraje každý víkend nějaká…

Přihlašte se k odběru novinek