Baskytarista a zakladatel britské metalové ikony Iron Maiden Steve Harris poprvé sólově vystoupí v Česku a zahraje se svou sólovou kapelou na zimní verzi festivalu Masters of Rock 2016. Před čtyřmi lety vydal debutovou nahrávku British Lion, která se svým hard rockovým stylem sice odlišuje od produkce Iron Maiden, ale nepostrádá kvalitu a letité zkušenosti geniálního skladatele a vynikajícího baskytaristy. Ve spojení s producentem Kevinem Shirleym vznikla nadčasová deska.

Zimní Masters of Rock se uskuteční 19. listopadu 2016 ve zlínské sportovní hale. Spolu se Stevem Harrisem přijedou také Gamma Ray, Saxon, Rage, Overkill  a Last in Line, kteří zavzpomínají na Ronnie James Dia a největší hity kapely Dio. Kapelu tvoří geniální muzikanti včetně kytaristy Def Leppard Viviana Campbella, který s Diem nahrál ty nejúspěšnější alba! Nebude chybět ani čerstvá metalová krev jako kapely Monument, Shreadhead nebo Desecrator.

Vstupenky na zimní Masters of Rock ve Zlíně již dnes zakoupíte přes www.mastersofrock.cz nebo předprodejní sítě TicketPortal, TicketPro a TicketArt.


Ohodnoťte článek

Článek byl hodnocen: , průměrné hodnocení: 10.00 z 10

Poslechni si

Přihlašte se k odběru novinek