Tak, jako se cestovatelé vracejí z dlouhých cest na Vánoce domů za svou rodinou, se po úspěšné sezoně vracejí za svou rockovou ostravskou rodinou i LIMETAL, aby se 8. prosince představili svým nejvěrnějším fans v ostravském klubu Garage. Vánoční koncert si společně s nimi užijí místní rockové 'baby' KAPRIOLA.

Limetal jsou na světě teprve něco málo přes rok, nicméně i za toto poměrně krátké období si připsali na konto mnoho úspěšných koncertů, ať již v rámci festivalů, či klubových akcí. A co se týče fanouškovské přízně, ta se projevila nejen bezvadnou atmosférou na všech koncertech, ale třeba i úspěchem v anketě Český slavík, kde kapela proti loňsku poskočila takřka o sto míst. Limetal ovšem na vavřínech neusínají a pilně pracují, respektive finišují s přípravou debutového alba. Zatím připravené songy dokonce zaujaly i americké producenty, proto se vydání alba lehce posunulo na začátek února. Ovšem fanoušci se jeho ochutnání dočkají právě už během ostravského koncertu. Limetal přislíbili, že se v setlistu objeví hned šest nových skladeb. Příznivci kapely se ale samozřejmě mohou těšit i na léty prověřené hity z jejich předchozího působiště, a to jak v původních, tak i nově otextovaných verzích. Ostravským koncertem ovšem pro Limetal ještě sezona nekončí, takže se fanoušci mohou těšit i na datum 28. 12., kdy se kapela představí po boku KERN a TITANIC v brněnském KC Semilassu v rámci akce s názvem Metalové Vánoce. Pražští fanoušci si pak budou muset počkat na únor, kdy proběhne slavnostní křest debutové desky v Lucerna Music Baru.

O pořádné rozehřátí ostravských fanoušků se postará místní 'babská' formace Kapriola. Ta se letos pochlubila novou deskou Na konci přijde začátek, která je pro kapelu tak trošku novým začátkem. S lehce obměněnou sestavou se na novince Kapriola uchýlila k mnohem tvrdšímu, přímo až heavymetalovému soundu, což jistě patřičně rozehřeje i fanoušky v klubu Garage, nehledě na to, že pánské části publika se rozvaří krev už při pohledu na tyhle rockové dračice.

Takže nezapomeňte – čtvrtek 8. prosince 2016, Ostrava, klub Garage. Vstupenky za 250 Kč (stání) a 350 Kč (VIP balkon) na www.woodmanproduction.cz/akce/limetal.

Související odkazy:
Web Limetal – www.limetal.cz 
Web Kapriola – www.kapriola.cz 
FB událost – www.facebook.com/events/1425963800762148


Ohodnoťte článek

Článek byl hodnocen: , průměrné hodnocení: 10.00 z 10

Poslechni si

Přihlašte se k odběru novinek