Byl krásný pracovní páteček třináctého. Samozřejmě jsme u nás v podniku měli nařízenou i pracovní sobotu. Jelikož jsem tvor občas vzpurný a tvrdohlavý, jsem děsně pověrčivá, tak jsem v pátek pracovní dobu zakončila už ve 12 hodin. Sjéla jsem si za kolegou z Bigbitů.cz, Macou, do počítačové prodejny Nexx v Kyjově, bo jsem tu taky měla nějaké vyřizování.

Noo, každopádně v sobotu ráno jsem se probrala v 7, tudíž má návštěva zaměstnání již pozbyla smyslu. Sbalila jsem se a jela k mým rodičům a bratrům, počastovat je svou přítomností a trochu si polízat rány, které mi páteček 13ctého uštědřil..

Odpoledne jsem prožila s přáteli při lehké sportovní aktivitě.

Večer se šly koštovat mladá vínka k bratrovi do vinného sklípku.
Hodina už byla pokročilejší, posilnění vínkem jsme se s bráchou rozhodli zajet na bigbítek. Zamířili jsme do Svatobořic. Hodovou zábavu tu hrála kapela V. S. P.

Přijeli jsme kolem desáté hodiny, sál byl už narvaný k prasknutí, lidi řádně rozpaření, zábava tu jela v plném proudu. Kluci z V. S. P. hráli jak o dušu, elán z nich prýštil na všechny strany, rozjeli opravdu dobrou šou.

Já, ač byla po náročném pátečku osůbka k uzoufání, dala jsem se strhnout davem, roztočili jsme to tam takovým stylem, že z toho někteří zapadávali za repráky. Každou sadu byl parket plný, kluci byli vážně dobří, jejich entuziasmus lidi hecoval a publiku dodali tolik potřebnou energii, úžasné chvilkové zapomenutí na běžný denní život. Zkrátka věřím, že si to tu všichni dokonale užili..až do poslední kapky svých sil.

Pokročilá hodina ranní a nehorázná únava však rozhodly, že musím domů.

Hodová zábava s V. S. P. se řádně vydařila, přivezla jsem si krásnou modřinu na noze a výstavní šrámeček na zádech..no když už zapařit, tak do dna sil.. Ale to jsou jen takové směšné povrchové zranění, ty se do týdne zahojí, nebolí..a sakra nepřebijí ani ty šrámy, co člověk dostane na duši..

Galerie


Ohodnoťte článek

Článek byl hodnocen: 12×, průměrné hodnocení: 10.00 z 10

Poslechni si

Přihlašte se k odběru novinek