Bigbíťáci,

včera jsem navštívila Pivní slavnosti v Syrovíně..

Na čepu bylo 12 druhů piv, no já zůstala věrná jedenáctce..

PÁTEK

Zahrály tu skvělé kapely..

Hard-popová skupina CHAOS IN HEAD z Uherského Brodu, trash-metaloví hoši s kudrnatým zpěvákem SAPIEN z Ostravy, hard-rocková kapela z Holíče - POKUSY, a slavná bzenecká trash-metalová legenda - SHAARK.

Zážitek byl parádní, všechny kapely daly do své exhibice spoustu energie, což publikum vybudilo a na parketě bylo plno.

Nejvíce očekávaná pecka byla skupina Shaark. Na tuto kapelu se sem sjeli lidi z různých koutů naší krásné republiky. No hráli parádně, do lidí našlapali tuny energie. Shaark nezklamal, Bzenčani zkrátka umí.. :)

Celkově byl večer parádní, úžasně jsem si každou kapelu užila, dnes slavnosti pokračují, kdo bude mít chuť poslechnout si další zajímavé skupiny, neváhejte, v Syrovíně to celý víkend žije a hobluje.

SOBOTA

Bigbíťáci..

Konečně se Vám přiznám, maličko se za to stydím, ale..včera jsem měla jet s kamarádkou ze sousední obce na diskošku..noo..štěstí mi přálo a nevyšlo to.. :D

Jenže..byla sobota večera, já sama doma..co s načatým večerem? Vyslyšela jsem volání mých bratrů a zajela jsem opět do Syrovína na Pivní slavnosti, které tu už od pátku jely..

Sobotu večer odstartovala kapela THE NEW VOISIS..tu jsem nestihla..bo jsem si čekala na můj taxi v domovském baru Four Roses a crckala místní zrzavou krásku..

Přijela jsem na místo a zrovna hrála kapela MONUMENT. Lidí už bylo na parketě plno. Kapela to pálila skvěle. Svlažila jsem své hrdlo výborným pivíčkem z rodinného pivovaru Syrovar a vrhla se na parket taky. Hráli skvěle..moc se mi líbilo, že v kapele hraje na basu sličná robka..

Poté nastoupila kapela z Bzence – NOBODY. Hráli pecky od skupin Iron Maiden, Ozzy Osbourne, Metallica, Doga.. Hráli fajně, zpěvem je doprovází krásná Iva Mikuličková a Anička Němcová, která též ovládá klávesy. Skupina patří do mých srdcových..jsou to krajánci..sůsedi :D

Poté nastoupila mnohými očekávaná kapela RAMMSTEIN REVIVAL. Předvedli velkolepou show plnou ohňů a podobných prskavých a plameny vířících parád..no navíc nám skvěle zahráli. Na parketě nebylo k hnutí, já se raději uklidila ke stánku s pivkem.

Celý večer zakončila kapela též z Bzence, kamarádi a muzikanti - srdcaři – HUSÝ KŮŽE.. Hráli převzaté pecky..krásně jsme si zatančili a užili si závěr slavností, který byl plný energie. A správně, Bigbíťáci, Husý se píše s tvrdým a dlouhým :D

Víkend byl opravdu vyčerpávající, v Syrovíně se pořadatelů akce hezky vyvedla, no dobila jsem své baterky, užila si krásný zážitek, pokoštovala výborné domácí pivečko..líp dál můžu zvládat tíhu denní reality a statečně fungovat dál..
Galerie


Ohodnoťte článek

Článek byl hodnocen: , průměrné hodnocení: 10.00 z 10

Poslechni si

Přihlašte se k odběru novinek