Slovácký OctoberFest

        Dne 26. října 2015 se v Uherském Hradišti odehrál pivní festival pod názvem OctoberFest..
        Jak je již známo akce na UherskoHradišském náměstí jsou zdarma tak i přes nepřízeň počasí bylo návštěvníků dosti. Stánky na náměstí se otevřeli už v dopoledním hodinách s tím, že v odpoledních hodinách přibyl i hudební program..
        Jako první se v 16 hod představili COVER BAND, ty jsem já osobně nestihla, tak k nim nebudu nic psát.
        Okolo 17:30 přišli na řadu TABÁK - Kabát Revival z Uherského Hradiště.. Když jsem přicházela k náměstí, kapela už hrála a už z dálky byla slyšet kvalita zvuku a propracovanost kapely. Za kapelu mám vyřídit poděkování všem zúčastněným.
       V 19:00 nastoupili na pódium rock-popoví STREET 69. Během hodiny předvedli kousky z prvních dvou desek a představili některé kousky z nového alba Dokonalý svět, které křtili o týden později v Uherském Brodě na Pouti.. (I u toho jsem nechyběla a mám pro vás několik záběrů)
       Nastává čas na který všichni netrpělivě čekají a to 20:30 a na pódiu se objevují ATMO MUSIC, kteří přijeli z Liberce a představili nám svůj Hip-Hop-Pop. Je to sice dost mimo náš styl, ale velice mne překvapili.. Když začal v průběhu písničky zpívat místo rapovaní, zůstala jsem zírat, má úžasný hlas a dle mého názoru je ho v rapové scéně škoda...
       Ve finále jsme nezmokli a akci si určitě všichni užili :)

Galerie


Ohodnoťte článek

prozatím nebylo hodnoceno

Poslechni si

Přihlašte se k odběru novinek