Tuzemská power/speedmetalová stálice SALAMANDRA se tak jako každým rokem po úspěšné festivalové sezoně, kde nechyběly zastávky například na Basinfirefestu nebo Masters Of Rock, představí na domácí půdě. Už tento pátek 21. 10. 2016 zavítá v rámci Live On Tour do ostravského klubu Barrák, kde povětšinou nebývá nouze o pořádně našlapaný fanouškovský kotel a skvělou atmosféru.

Tak jako vždy v tom nebude ale Salamandra sama, do ostravského klubu si pozvala hned dva zajímavé hosty. Z nedalekého Slovenska dorazí mladá ambiciózní formace EUFORY. O té je v posledních dvou letech, zejména pak po vydání debutu Flying Island Eufory, hodně slyšet a vypadá to, že se svým energickým power/heavy metalem směřuje přímo do první slovenské metalové ligy. Ostatně úspěšná vystoupení v rámci turné Rocková maturita s vyvrcholením na Campu Rockovej maturity (součást festivalu Terchovský Budzogáň) nebo účast na prestižním More Than Festu a nadcházející předskakování před německými Rage hovoří jasnou řečí. O podobných úspěších sice zatím nemůže hovořit další z hostů, ostravské hardrockové seskupení DORIEN, ale že se mohou fanoušci těšit na kvalitní muziku, o tom není pochyb. Přestože kapela existuje teprve dva roky, v jejích řadách najdeme zkušené ostravské muzikanty, což je na samotné produkci, opírající se o klasický hard rock se silnou melodickou složkou, jasně znát.

Že si Salamandra vybrala právě tyto hosty, není určitě náhodné. Letos se totiž už na společných pódiích setkali, a protože si evidentně kápli do noty, lze i v Ostravě očekávat přátelskou atmosféru, která se klidně může přenést až do brzkých ranních hodin. Jak pořádající skupina prozradila, čeká ji volný víkend, takže po hudebním večírku bude na programu ještě after party s fanoušky.

Páteční akce začíná v ostravském klubu Barrák úderem osmé hodiny večerní a vstupné bude činit na místě 150 Kč. V předprodeji jsou vstupenky za 130 Kč. Předprodej probíhá v Hudebním světě (přímo v sídle klubu Barrák) a v pobočkách Ostravského informačního systému – Karolina, Elektra, Hlavní nádraží, Nádraží Svinov.

Související odkazy:
www.facebook.com/events/342510576089967
www.salamandra.cz
www.eufory.sk
www.dorien.cz
www.barrak-club.cz


Ohodnoťte článek

Článek byl hodnocen: , průměrné hodnocení: 10.00 z 10

Poslechni si

Přihlašte se k odběru novinek