Rockové dunění pro Deniska v karvinském Hard Cafe

FB komunita JH – Naděje z kamionu v čele s kamioňákem a především člověkem se srdcem na pravém místě Jiřím Hučkem pravidelně organizuje hudební akce, které mají za úkol nejen dobře pobavit hudební fanoušky, ale především pomáhat dobré věci. JH – Naděje z kamionu směruje svou pomoc především k těžce nemocným dětem a jedna taková charitativní akce pod názvem Rockové dunění pro Deniska se chystá 19. listopadu v karvinském klubu Hard Cafe.

O Deniskovi Kneblovi, kterému byla ve čtyřech letech diagnostikována progresivní svalová dystrofie, jsme na stránkách RockShocku již informovali. Ostatně více o Deniskově nemoci a její nákladné léčbě si můžete přečíst například na jeho osobních stránkách www.denisek-knebl.webnode.cz. A protože samotnou léčbu nehradí žádná zdravotní pojišťovna, je více než jasné, že rodina malého Deniska uvítá jakoukoliv finanční podporu. Jestliže vám podobné životní příběhy nejsou lhostejné a rádi pomáháte dobré věci, můžete zaslat jakýkoliv finanční obnos na transparentní účet u FIO banky 2200923116/2010. Finanční dary můžete zasílat i na účet mBanky 670100-2209272700/6210 (ze zahraničí – IBAN-CZ 1162106701002209272700, BIC CODE-BREXCZPPXXX).

A v karvinském klubu Hard Cafe budou Deniskovi a jeho rodině pomáhat i tvrdí rockeři. Je to už vlastně jakousi nepsanou tradicí i paradoxem, že čím drsnější zevnějšek, tím otevřenější srdce pro podobné akce. Svou účast a podporu přislíbili ostravští melodicmetaloví INNER EMPIRE, kterým rozhodně není cizí otázka tělesného postižení. Pěkně řízný hard rock pak bude ke slyšení od pardubické formace HARDMOK, klasický rock dopřejí karvinskému publiku královéhradečtí MANUAL a žánrově rozmanitější muziku pak nabídnou crossoveroví BRATŘI V TRIKU z Českého Těšína. Další rockovou klasiku pak naservírují brněnští PES PILKA a takovou pomyslnou třešničkou na dortu se stanou slovenští EUFORY. Tahle mladá martinská formace se poměrně rychle zabydluje v širším povědomí tuzemských fans a její vystoupení v typickém hard & heavy duchu bývají bez výjimky nabitá tou nejvýbušnější energií.

Kromě samotné muziky a pocitu, že opět můžete udělat něco pro dobrou věc, si můžou ti šťastnější z vás odnést domů i zajímavý suvenýr. Každý desátý návštěvník totiž obdrží zajímavý dárek od některé z vystupujících kapel. Co se týče vstupného, nabízí se hned několik možností předprodeje. Zde jsou lístky k mání za 150 Kč a zakoupit je můžete jak v klubu Hard Cafe, tak v CA Varadero v Bohummíně. Další možnost předprodeje je přímou platbou na výše uvedený transparentní účet 2200923116/2010. Cena je stejná, tedy 150 Kč. Do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a ‘lístek Dunění‘, případně i počet vstupenek, např. ‘lístek Dunění 3‘. Na FB stránce JH – Naděje z kamionu www.facebook.com/pomahameadamkovi pak napište do zprávy, že jste zaplatili tolik a tolik lístků a že je chcete rezervovat na jméno uvedené u platby. Jestli byste chtěli akci podpořit a přitom nebudete mít možnost do klubu dorazit, můžete na tentýž účet poslat hotovost ve výši vstupného a do zprávy pro příjemce uvést jen ‘Rockové duněníʻ. Vstupné na místě pak bude činit 200 Kč.

Hlavním partnerem Rockového dunění pro Deniska bude nadační fond Hugs. Nadační fond Hugs je nezisková organizace, která vyhledává, zpracovává a realizuje nadační projekty. Zajímavostí je, že nadační fond nečerpá žádné státní dotace a jiné podpory. Výhradně spolupracuje se společností Hugs a veškeré příspěvky předává přímo nadačním projektům. Více info na www.hugs.foundation.

Co se týče další pomoci, výraznou měrou přispěl i samotný klub Hard Cafe, respektive jeho provozovatelé, kteří poskytli prostory klubu pro účely uspořádání Rockového dunění pro Deniska zcela zdarma.

Rockové dunění pro Deniska – line-up:
18.00 – Inner Empire
19.00 – Hardmok
20.00 – Manual
21.00 – Bratři v triku
22.00 – Eufory
23.00 – Pes Pilka
Další aktualizované informace najdete na www.facebook.com/events/510613109142365.


Ohodnoťte článek

Článek byl hodnocen: , průměrné hodnocení: 10.00 z 10

Poslechni si

Přihlašte se k odběru novinek