Po vzoru slováckých legend Gongu a Reflexů originál se další dvě známé regionální kapely - V.S.P. Band a Sory - rozhodly spojit své síly a nabídnout rockovým příznivcům porci poctivého bigbítu. Stane se tak na prvním kšeftu v sobotu 8. března v klubu Flamingo v Kostelanech nad Moravou.
„Očekáváme propojení našich fanouškovských táborů,“ říká zpěvák a baskytarista V.S.P. Bandu Pavel Šilhavík. Nápad uvítal i jeho dlouholetý kamarád, kolega z kapely Flaam a zpívající kytarista Sory Radek Číhal. „Velmi dobré spojení. Doufám, že přinese nový zážitek pro lidi a ti se budou skvěle bavit,“ říká Číhal a s úsměvem dodává: „Určitě přijdou všecky ženské a oslaví s náma MDŽ!“
Během rockového večeru na Flamingu se obě kapely budou střídat. „Uvidíme, jestli naše spolupráce bude přínosem i pro lidi. Pokud ano, budeme v ní pokračovat,“ říká Šilhavík. Ať tak nebo tak, další termín rockového experimentu je na světě. Kapela Sory oslaví v červnu sedmé narozeniny ve Starém Městě a hostem bude právě Šilhavíkův V.S.P. Band.

Ohodnoťte článek

prozatím nebylo hodnoceno

Poslechni si

Přihlašte se k odběru novinek