Rezonující deska Chaos in Head

Koncem listopadu se objevilo na pultech s hudebními nosiči druhé oficiální album kapely Chaos in Head. Jmenuje se Rezzonation, obsahuje deset skladeb a videoklip k věci In My Head. Hudebníci ho plánují pokřtít na domácí půdě restaurace U Karla, a to poslední sobotu před Vánocemi.
Letošní jedenáctý měsíc byl pro brodskou kapelu mimořádně úspěšný. Vydala novou desku, klip, který na ní najdete, měl premiéru v pořadu TV Óčko Madhouse a Chaos in Head se stali vítězem rozhlasové soutěže Rockmaxova Dvanácka právě za měsíc listopad. O postup do finálového kola si to hudebníci rozdají s kolegy z Praetorian a vítězem prosincového kola den před brodským křtem
Horká novinka Chaos in Head vznikala v bzeneckém studiu Shaark od loňského listopadu do května. Materiál nazpívala, naprosto nezaměnitelným způsobem, křehká frontmanka Petra.
„Na rozdíl od předešlé desky jsou texty v angličtině,“ říká bubeník a kapelník Kopec. Výjimkou je závěrečný song Fwata Njáyo, který nazpíval jediný host, Andras Chernel, ve svahilštině. „Tato skladba je zárověň používána jako intro na našich koncertech,“ připomíná bubeník, který doufá, že se nová deska bude líbit všem příznivcům metalu. „Rezzonujte s námi, přátelé!“ uzavírá Kopec.
Do konce roku si nové CD Rezzonation můžete pořídit na stránkách kapely za akční cenu 150 Kč, když si ještě padesát korun připlatíte, dostanete i předešlé CD Opium.

Ohodnoťte článek

prozatím nebylo hodnoceno

Poslechni si

Přihlašte se k odběru novinek