Zpěvák Jarda Plšek potvrdil rčení, že starého psa novým kouskům nenaučíš
    Hudebníkům kapely Reflexy zbyly jen oči pro pláč! Varování před uvolněnou morálkou zpěváka Jardy Plška nebrali vážně a po necelém půl roce jim nezbylo nic jiného, než se s ním rozloučit! „Začaly se projevovat jeho osobní problémy, což ohrožovalo chod celé kapely,“ vysvětluje Pepíno Lysoněk, bubeník a kapelník, loučení dvojčat Plškových a oznamuje:
    „Kapela se vrací k původnímu modelu, bohužel musíme obměnit repertoár.“
    A přitom Plškův příchod projev kapely oživil a zvedl návštěvnost vystoupení a sliboval, že Reflexy po dlouhých čtyřech letech vydají novou desku! „Je hotová, ale nevyjde! Budeme ji muset přezpívat,“ oznamuje Lysoněk a vzpomíná na její nelehký vznik v ostravském studiu a práci Petra Slezáka. „Spousta peněz vyletěla komínem, ale nevydáme desku s neexistujícím zpěvákem!“
    Jak se zdála druhá polovina loňského roku pro hudebníky idylická, postupem času úsměv na tvářích opadal a na konec vánočního turné by nejraději všichni zapomněli! „Poslední dvě vystoupení jsme si v podstatě odzpívali sami,“ čertí se hudebníci na dnes již bývalého kolegu. Nejvíce je však naštvalo Plškova jednání, který se choval, jako by se nic nestalo! „A to jsme si naivně mysleli, že když budou dvojčata Plškovi pohromadě, Jarda bude sekat dobrotu,“ říká zklamaný kapelník.
    Kudy půjdou Reflexy dál, se rozhodne tento týden. Jelikož se model kapely s lídrem fanouškům líbil, vypadá to, že pravděpodně během několika dnů Reflexy vyhlásí konkurz na post zpěváka. „Budeme dobře vybírat, abychom se nedostali do stejných potíží,“ tvrdí Lysoněk. Mnohem více reálnější je varianta, že Reflexy budou hrát zase ve čtyřech, neboť problémy s Plškem hudebníky od přijímání dalšího člena odradily. „Nejdůležitější bude desku přezpívat a vydat,“ hlásí kapelník. Dalšími prioritami bude start nových webových stránek a napravení reputace před publikem na živých vystoupeních tam, kde Plšek svýmh chováním nadělal více škody než užitku.
    Vyjádření Jardy Plška se nám nepodařilo zjistit, neboť s námi komunikovala pouze jeho hlasová schránkaOhodnoťte článek

prozatím nebylo hodnoceno

Poslechni si

Přihlašte se k odběru novinek