Bylo krásné horké odpoledne o prodlouženém víkendu, na práci už nebylo nic..tak jsem se s Macou a Miluškou – základ bigbítů - vydala na zábavu do Rychtářova. Hrála tam skupina Rain, na nich jsem ještě nebyla a má babská zvědavost tomu nedala, když hráli ten okamžik tak blízko, musela jsem to okuknout.

Areál byl plný lidí. Po celodenní akci tady už byli všichni docela utahaní, nálada tu však byla příjemná, pivo teklo proudem, nic nebránilo tomu, zvednout ty lidi z mrtvých. Večer, když už hráli Raini, byli lidé docela líní se hýbat. Musela jsem vletět na parket a kapičku to tam oživit. Během momentu se lidé začli přidávat, dostali druhý dech a pařili jak naposled.

Raini hrály všemožné vypalovačky, české i zahraniční, včetně jedné své vlastní písničky. Jeli jak pile, publikum se pozvedalo z laviček jásali jsme, třepali hlavama, povzbuzovali. Zábava se tak rozjela, že člověk ani nestihl vypít svých 5 piv a blížil se konec. Za hojných ovací kapela přidala písničku, ale pak už byl opravdu závěr. No po celodenním maratonu v tomto areálu to nikdo neměl nikomu za zlé.

Můj celkový dojem z nedělní noci byl naprosto výborný. Raini byli skvělí, je vidět, že je muzika baví. Při pokecu u stolu nad klobásou s Rainama jsem kluky mohla kapičku poznat, jsou to příjemní lidé, humor jim není cizí, žádnou srandu nezkazí
.
Celkový můj dojem je velmi pozitivní. Vrátili jsme se domů plně nabití dobrou energií, nasbírali jsme tu sílu přežít další pracovní týden. Jen za krkem mě ještě dnes kapičičku bolí..

..Síma.

https://www.youtube.com/watch?v=kcVh1QjATiM&feature=youtu.be
kapelarain.webnode.cz

Galerie


Ohodnoťte článek

Článek byl hodnocen: 10×, průměrné hodnocení: 10.00 z 10

Poslechni si

Přihlašte se k odběru novinek