Tak Vás po delší odmlce zdravím. V sobotu 21.8. jsem se po delší době ukázala ve společnosti a to v nedalekém Mouřínově na akci pořádané agenturou BafSe ve spolupráci s agemturami Partybeat a Perfect-Sound... a tady máte krátký rozhovor s BafSe... Vaše Léňa

- Kdy a za jakým učelem vznikla vaše "agentura" Bafse?
Po letech pořádání akcí v Mouřínově pod označením MÍSTNÍ MLÁDEŽ, jsme zjistili, že se nemůžeme s něčím tak obecným dostat do podvědomí lidí. Naše akce tedy potřebovaly- dostat společný, ale hlavně originální název. Tak letos v únoru, po dlouhých hodinách vymýšlení, vznikl projekt BafSe.
Prozatím se nám daří docílit toho, že padají věty typu: „ Hele, to pořádá BafSe, tak tam půjdeme“.

- Co Vás přivedlo k nápadu uspořádat akci Móřinovské betelné deň a jak Vás napadl zrovna tenhle název?
Vše vzniklo bez žádného většího přemýšlení. Prostě jsme si řekli, že bylo dost akcí, které se motaly jen kolem dětí, že je na čase se posunout a vytvořit něco, co bude zajímat všechny věkové kategorie. Udělat celodenní akci, kde si každý najde svoje. Přes den bohatý program pro děti a dospělé se vstupem zdarma a večer koncerty. Název vznikl stejně bezhlavě jako celý koncept MBD a spojení brněnského hantecu s hovorovým označením obce, Móřinov, se ukázalo nanejvýš originální.

- Proč zrovna složení Pavel Callta, Rock Reunion a DJ Váňa?
Šlo o to oslovit složením co největší okruh lidí. Callta, jakožto vycházející hvězdička hudebního nebe, byl díky 100tisícové fanouškovské podpoře na facebooku jasnou volbou pro hlavního účinkujícího večera. Kapela Rock Reunion byla sázka do loterie. Před rokem jsem je spatřil jako předskokany na koncertě kapely Iné kafé v Brně a když jsem viděl jakým způsobem dokázali hudbou uchvátit vyprodanou Flédu, doufal jsem ve stejný wau efekt i na MBD a ten se dostavil. Každopádně měli být hlavně tou rokovou částí večera.
DJ Váňu jsme vybrali z prostého důvodu – nemůžeme o půlnoci zhasnout světla a nechat sedět lidi potichu u piva po propařených 3 hodinách. Svoji úlohu splnil na jedničku a skvělým výběrem hudby poslal postupně všechny návštěvníky akce sice vyčerpané, ale pokojené do postele.

- Jste spokojení s účastí a celkovým průběhem akce?
Vždycky se dá říct, že by mohlo přijít více lidí, ale myslím že jsme obstáli v obrovské konkurenci (Rousfest, trnkobraní, rainbowrun a jiné…) na jedničku. Důkazem toho bylo bezmála 400 návštěvníků. Průběh akce byl naplánován tak, aby zábava stoupala a nikdo se nenudil, myslím že jsme toho dosáhli.

- Jaké akce plánujete do budoucna?
Určitě Móřinovské betelné deň II. Termín necháme stejný, a to předposlední víkend prázdnin.
Tradičně budeme mít v červnu dětský den s večerní akcí s názvem Párty, jaká tu ještě nebyla.
V plánu je ještě jedna originální hudební akce, ale to je tak vše co teď mohu prozradit.

Teto rozhovor pro nás zprostředkovala a autorkou článku je Lenka Jedličková..

..Děkujeme..

Galerie


Ohodnoťte článek

Článek byl hodnocen: , průměrné hodnocení: 10.00 z 10

Poslechni si

Přihlašte se k odběru novinek