Brněnská kapela Morčata na útěku byla po pátečním koncertu okradena. Skutečně na útěku jsou teď 4 zlodějíčci, které by Morčata ráda dopadla. Následující výzvu zveřejnila kapela v pondělí na svém Facebooku:

"Zdar Hlavy,

potřebovali bychom pomoct, v pátek po koncertě na Výravě nám čtyři kluci ukradli z pódia nějaké věci, následná potyčka skončila nedobrovolným tažením našeho technika za jejich autem, které odnesl zraněním, takže už nejde o žádnou klukovinu a zabývá se tím Policie.
Pokud by tedy někdo věděl něco bližšího, měl třeba fotku auta, oněch chlapců atp., nebo přímo věděl o koho jde, budeme moc rádi za každou informaci. 
Stalo se to kolem půl třetí ráno, auto byla světlá (šedá, stříbrná, světle modrá...) Škoda, pravděpodobně Octavia nebo Superb, s pražskou SPZ začínající 7AM, parkovali na louce směrem k Jaroměři, v části dál od silnice. Přijeli s ní 4 kluci cca 20-25 let, krátké vlasy, nevýrazné světlé oblečení (bez kapelových triček atp.). Jeden 190 cm vysoký blonďák v bílém tričku, druhý cca 170 cm vysoký, vlasy na ježka, zbylí dva kolem 180 cm.

Když budete sdílet, budeme rádi.

Děkujeme jak sviňa."


Ohodnoťte článek

prozatím nebylo hodnoceno

Poslechni si

Přihlašte se k odběru novinek