Já, Milda a Maca – jako zástupci bigbity.cz - jsme byli prubnůt Masters of Rock 2015. Mimo jiné tam s námi byli i moji dva milovaní bratři Jan a Petr.

Kvůli velkému pracovnímu vytížení, starostem o děti a rodinu, jsme přijeli až v sobotu na poledne. Dlouho předlouho jsme hledali vhodný kemp, nakonec jsme našli naprosto krásnou louku, záchody u buku, stany v hrbu, no krása pohledět. Rozhodili jsme tábořiště. Síma stavěla stan sama a byla o půlku času rychlejší než Milda, Maca a Peťa :D No Síma to má asi v ruce.

Jakmile jsme postavili tábořiště, načli jsme domácí kořalu. Pitný režim je třeba dodržet, zvláště v těchto vedrech. Poté jsme se vydali do areálu, bo Síma se šíleně těšila na Arakain. No Arakainy jsem zvládla, byli úžasní, rozpálili to tak, že nejedny dámské kalhotky nezůstaly suché… a dál…byla žízeň…stánek s pivem to jistí. Zorganizované to tam měli krásně, nikde se nestála fronta na pivo, byla to akce kulový blesk.

Pak jsem se vzbudila…a šla jsem spát, tam kam patřím…večer se moje banda vrátila, tak jsme si užili romantickou chvilku na dece u chleba s paštikou a láhve rumu :)

Odebrali jsme se spát, no Síma postavila stan na šíleném hrbu, doteď su samá modřina.. Bratr furt mlel, usnuli jsme a v 5 ráno byl budíček a povinné čištění zubů kořalou.

Poté jsme prošli místní stánky a hospody, skoro všude čepovali Radegasta, no co, vypit sa dá všechno :P

Odpoledne jsme sbalili tábořiště a hurá na koncerty.

Bylo horké úmorné odpoledne. Seděli jsme si tak pod bukem v hoblinách a Síma poznala jednoho bubeníka – Aldu :)

… Tož hrála Sonata Arctica, zapařili jsme. Pošňupali jsme tabáček, popili pivečko a naša banda se opět rozprchla do vřavy fanoušků. Zůstala jsem jen s mým bratrem Janem.

Večer hrála kapela, na kterou jsem se moc těšila – GammaRay. Byli naprosto úžasní, člověk si zapařil, vytřepal květák a hned potom nastoupili Nightwish. Rozjeli to naplno, lidi hoblovali jak zběsilí, parket byl narvaný. Po několika kouscích jsme s bratrem opustili areál, bo na konci bych to asi nervově nedala.

Do našeho kempu jsme trefili krásně napodruhé, bo poprvé jsme se díky mému bratrovi prošli krásným temným lesem :D

Domů jsme dojeli kolem půlnoci, no někteří až v úterý.. :D

Celkový dojem byl naprosto skvělý, a jak já řikám: „fesťák se má propit a propařit!“ … no mně se to dokonale povedlo. Domů jsem se vrátila napumpovaná energií, díky níž krásně přečkám tíhu všedních dnů a můžu jet dál. Masters of Rock můžu všem milovníkům metálku a rocku jen vřele doporučit. Příští rok jedu zas.

..Síma..

Galerie


Ohodnoťte článek

Článek byl hodnocen: 22×, průměrné hodnocení: 10.00 z 10

Poslechni si

Přihlašte se k odběru novinek