Předpoklady se naplnily, Halogen zažil velkolepou oslavu. Téměř tisíc jeho přiznivců přišlo oslavit 20 let existence kapely a vytvořili nepopsatelnou atmosféru, která hudebníkům vháněla slzy do očí.
Kudlovická legenda nacvičila několik starých písniček, pozvala řadu bývalých členů. Aplaus si s Halogenem opět vychutnala výborná domácí zpěvačka Iveta Jabůrková, kytarista Mirek Bedáň, bubeníci Mirek Janošek a Květoš Balšán. Vzpomínalo se na exhibicionistu Radima Kadlece, a to ve všech pádech.

Parket neprodyšně zaplněný rockery, většinou oděným do nových, narozeninových triček Halogenu a s plakáty v rukou, zažil akci, která se nebude opakovat. Příznivci všech věkových skupin zpívali s kapelou jak deset dvacet let staré kousky, tak novější skladby.
Jednu z přestávek „zneužily“ manželky hudebníků. Převlečené dračice vtrhly na pódium, chopily se nástrojů a rozjely jako Halogen Ladys Revival speciální show. Tečku za ní udělal sladký narozeninový dárek. Hudebníci dostali od svých drahých poloviček dort ve tvaru kytary, na které zářila dvacítka. Euforie vrcholila, stříkalo šampaňské, děkovalo se a přálo do dalších let...
Kdo nepřišel, mohl litovat. Přesto i na tyto hříšníky kapela myslela. Celá oslava Halogenu v Kudlovicích byla pečlivě snímána kamerami a v nejbližší době vyjde na DVD nosičích.

Ohodnoťte článek

prozatím nebylo hodnoceno

Poslechni si

Přihlašte se k odběru novinek