Majáles FLKŘ - Uherské Hradiště

Měla bych Vám tu napsat pár slov k majálesu v Uherském Hradišti, který proběhl 12.5.2015 a tak se pokusím to pojat jako hodnocení akce z řad pořadatelů a účinkujících a tím vás i nalákat na další ročníky. Tak jen pro úvod... 
Pět let jej obyvatelé Uherského Hradiště neměli možnost ve svých ulicích vidět. Až letos došlo k oživení tradice a napříč městem se včera opět prohnal dav rozjařených studentů. Vypukl Majáles.

A teď už k hodnocení:

Pořadatelka Eva Gebauerová

Z pohledu organizátora, jak bych akci zhodnotila? Řekla bych, že se celá akce vydařila. Už teď se těšíme na pořádání příštího ročníku, který doufáme bude mít zase tak pozitivní ohlasy a z Majálesu v Uherském Hradišti se stane tradice. Hlavně bych chtěla poděkovat všem, kteří se na organizaci podíleli a nebo Majáles podpořili.

Milan Kura

Tak celkově bych zhodnotil akci na výtečnou, prostě SUPER, a taky hlavně to, že vyšlo pěkné počasí to jen podpořilo atmosféru..a sestavit tak našlapaný kulturní program...kde at už ARGEMA oslovila široké spektrum jak studentů tak i všech návštěvníků, tak taky se objevil VOXEL, Pavel Callta,Radeček 05, Pel Mel....zástupci současných hudebních trendů....no a já jsem vděčný za pozvání a že jsem měl tu čest po zahájení tento bohatý kulturní program otevřít, zazpíval jsem tři své autorské písně...jedna z nich brzy bude dokončena ve studiu.a nechtěl bych zapomenout taky na vystoupení ZUŠ kde zazněly skladby na dechové nástroje...prostě myslím, že každý si našel něco a k tomu si mohl dát nějaké to pivko...prostě myslím že Uh.Hradiště po pěti letech zažilo Majáles a hlavně pokud byli spokojeni studenti.. Emotikona smile jinak mě ještě čeká dodržet jeden slib, nakreslit královnu majálesu.., což jsem slíbil..a jinak ještě bych dodal, že celým programem provázela moderátorka Radia Kiss Publikum Juli.. Emotikona smile a tož tak.. Emotikona smile

Argema - Josef Pavka

Hezká akcička, myslím že by se to mohlo každý rok zopáknout Emotikona smileOrganizace super a studenti zvládli připravený program na jedničku. Hrálo se nám super i díky publiku, které se skvěle zapojilo i když bylo teprve brzké odpoledne a akce teprve začínala. Moc jsme si to užili.

Pavel Callta

Bylo to skvělý. Moc milí lidi a počasí nám naštěstí taky vyšlo, takže ještě jednou moc děkujeme za pozvání Emotikona smile

Voxel

Majáles v UH jsem si moc užil, obecně koncerty na Moravě mám nejradši, lidi jsou takoví srdečnější a vděční, rád se zase vrátím!

Nevím

Co se týče koncertu, v UH je to jeden z našich prvních koncertů tady. Bubeník, který řídil, během cesty dostal pokutu, takže jsme projížděli s o to lepší náladou.. :( Nicméně už po příjezdu nás potěšil aktivní zájem pořadatelů, mistři zvuku byli velmi ochotní, příjemné a krásné prostředí náměstí... Prostě paráda :) Během našeho vystoupení se sice publikum trochu rozuteklo, ale i tak jsme viděli, jak se mnozí pohybovali do rytmu a dokonce zpívali, což nás naplňovalo pozitivní energií.
V Uherském Hradišti se nám hrálo výborně a doufáme, že jsme u vás nehráli naposled :)

O5 & Radeček

Koncert na Majálesu v Uherském Hradišti jsme si užili, protože byl dobrý zvuk a taky lidi byli super. Už jen to, že dali přednost koncertu před MS v hokeji, zrovna hráli naši... Na Majálesu jsme se potkali s Voxelem, takže jsme na závěr koncertu dali tři písně společně, atmosféra byla skvělá. A taky rádi vzpomínáme na péči pořadatelů, to se jen tak nezažije, aby pořadatelé byli takto pozorní a připravení!

Galerie


Ohodnoťte článek

Článek byl hodnocen: , průměrné hodnocení: 8.50 z 10

Poslechni si

Přihlašte se k odběru novinek