Trio hudebníků Vlasťa Němeček, Svaťa Ondra a Pavel Šilhavík si svoje fanoušky hýčká. Pod vánoční stromeček pro ně přichystali nové cédéčko s kernovským názvem Blízko nás. Pokřtí ho v sobotu 20. prosince v Mařaticích.
V.S.P. Band vloni v mařatickém kulturáku oslavili páté narozeniny. Po roce se trojice vrátí na místo činu a představí svůj třetí hudební nosič.
Obsahuje šestnáct písniček a dva bonusy. Hudebníci ho natočili během srpnového vystoupení v hodonínském Pánově. Zvuk si vzal na bedra Pavel Kudr z Elberethu, zbytek Martin Chamraďa z Bigbity.cz.

Výběr z 120 písniček, které hudebníci mají v repertoáru, byl těžký. „Myslím, že tyto věci lidi potěší jako mne,“ říká kapelník Pavel Šilhavík. Třetinu z nich hrávali s Vlasťou ještě v kapele Generace.
V.S.P. Band hrají spolu šestým rokem, ve stejné sestavě. CD Blízko nás poprvé pokřtí na Vánočním rockovém večeru v sobotu 20. prosince v MKZ Mařatice. Kmotrem se stane podnikatel Jiří Červinka. Jako host vystoupí s hodinovým setem kapela Těžké časy. Pokud si u vstupného zakoupíte nový hudební nosič, máte vstup na křtiny zdarma! Jinak je vstupné lidové - 50 Kč.


Ohodnoťte článek

prozatím nebylo hodnoceno

Poslechni si

Přihlašte se k odběru novinek