Bigbity.cz se staly mediálním partnerem Karnevalu tónů, který pořádal Szoty a Přátelé Achtele s.z.

Festival vypukl ve Vlkoši v areálu Sokolovny v 17:00. Celý večer nás provázel Szoty a moje maličkost.

Jako první vystoupila kapela The New Vioses – punk rockem zavánějící kapela z Moravského Písku. Lidem se ještě moc tančit nechtělo, ono ještě bylo dost světlo a málokdo nabral odvahu vletět na parket první. Ale pár vlaštovek se nám přece našlo..

Poté následovala kapela STS. Výborné hard-rockové uskupení z Třince. Rozpálili to parádně, lidi se přestali ostýchat a vrhli se na parket. Hráli skvěle vlastní skladby s nádechem jabluňkovského způsobu života. O této kapele se chystám v nejbližší době zpracovat nějaký článeček, bo rozhovor.

Po STS nastoupila na scénu hlavní hvězda večera, folkový hudebník – Zdeněk Vřešťál. Lidi si u jeho písniček poseděli a krásně zazpívali. Byla to taková milá odpočinková chvilka.

Pak se nám představila skupina ze Zlína – Szoty band. Hráli převzaté pecky, což lidi hodně bavilo. Byli také skvělí, svým hlasem mě osobně uchvátila zpěvačka.

Jenže po Zdeňkovi to rozpálila hard-rocková skupina z Holíče – Pokusy. Parádně rozjeli svou show. Rozpumpovali publikum, legendární bubeník Zdeněk Pradlovský předvedl takové sólo, že mnohým děvčatům se z toho kalhotky zavlnily.

No a festival ukončila zábavová kapela z Kostelce..moje srdcovka..Bigbity Rock. Lidi si zazpívali známé zábavové pecky, zapařili. Též se hezky bavili.

Festival se vydařil, věřím, že si tu každý našel to svoje. Na after-párty jsme ještě se zbytkem vytrvalců pomasírovali kytary, zabékali si no a s ranním sluníčkem, jsem se já a moje milovaná Ibanez vydaly domů..

Galerie


Ohodnoťte článek

Článek byl hodnocen: , průměrné hodnocení: 10.00 z 10

Poslechni si

Přihlašte se k odběru novinek