Bigbíťáci, 23. 7. se koná ve Vlkoši menší festival, na kterém vystoupí i naše kapela Bigbity Rock. Vyzpovídala jsem tedy pořadatele akce Jiřího Szotyho Szotkowského, abychom se dozvěděli něco bližšího a objasnili některé spekulace:

KARNEVAL TÓNŮ je již druhým ročníkem tohoto multižánrového festivalu. První ročník se konal též ve Vlkoši, ale ve Vlkošských Búdách.

Aby byl festival na styly barvitý, vybrali jsme kapely různých žánrů.
Celý festival vznikl z nápadu zasadit sem více žánrů, aby si fanoušci přišli opravdu na své - pop, folk, country, rock, na tom to bylo postavené. Vloni to účel splňovalo, letos nevyšlo bohužel country.

Letos měl také vystoupit český písničkář PAVEL DOBEŠ. Přes jeho agenturu Victoria Production jsem měl již půl roku řádně sepsanou smlouvu. Pan Dobeš se 7. 7. ozval e-mailem a dotazoval se, jestli se koncert koná. Řekl jsem mu, že vše je OK, on mi oznámil, že nemá kytaristu. Mezitím jsem oslovil jeho manažerku Vlaďku Dobešovou a ta mi sdělila, že do dvou dnů sežene kytaristu. Jenže kytarista se nesehnal, protože je čas festivalů a pan Dobeš prý s kdekým nehraje. Nikdo ze tří kytaristů, s kterými hrává, neměl čas. Jediná možnost byla přeložit termín na 30. 7., jenže zbytek kapel už vystoupení přeložit nemohlo. Proto jsem vyškrtl pana Dobeše a akce se koná v původním datu.

Jedinou omluvu co mi pan Dobeš napsal bylo, že koncert nebude, že nemá kytaristu a že ho to mrzí.

Nakonec zde tedy vystoupí kapely v tomto pořadí:

The new Vioses – rock punck-rockem zavánějící

STS – hard rock obalený jabluňkovským způsobem života

Szoty Band – základ je klasický unplugged band, hrajem akusticky, jen basa je elektro

Zdeněk Vřešťál – zástupce folku (hraje staré pecky od kapely Nerez)

Pokusy – ryzí hardrock ověnčený slovenským pohledem

Bigbity Rock – známé zábavové pecky


Ohodnoťte článek

Článek byl hodnocen: , průměrné hodnocení: 10.00 z 10

Poslechni si

Přihlašte se k odběru novinek