Pomalu se blíží podzim. Ubude sluníčka, přibude naopak větru a deště. Holky přestanou nosit sukně... Tohle období má rád málokdo. Kapela PREMIER se však moc těší a má pro to dobrý důvod. V říjnu totiž startuje jejich podzimní klubové turné, které obsahuje 14 zastávek po celé České republice. Při této příležitosti jsme vyzpovídali frontmana kapely, Jardu Bobowskeho:

Kdo přišel s nápadem udělat podzimní klubové turné? Nese název HLASOLAMY, stejně jako vaše poslední CD vydané v minulém roce. Jedná se tedy o turné na podporu tohoto alba?

Řekl bych, že rok 2019 je pro nás hlavně naše nová deska Hlasolamy, kterou v rámci letních festivalů zdárně představujeme a přibližujme našim fanouškům a posluchačům. No a tohle vše vyústí a vygraduje na podzim v klubech po celé České republice - mimochodem, hrozně moc se těšíme! Byl to náš společný nápad.

Bude CD ke koupi na jednotlivých zastávkách turné?

Samozřejmě. Nejenom CD, ale taky trička, mikiny, nálepky a mnoho dalších "upomínkových předmětů PREMIER". 

Co ovlivnilo výběr měst a klubů?

Průběžně jsme oslovovali a sestavovali různé možnosti podle referencí a zkušeností jak našich, tak kamarádů muzikantů. A sami jsme moc zvědaví. Na některých místech jsme dokonce ještě nehráli, takže i pro nás to bude něco nového.

Na jak dlouhý program a jaké písničky se můžou fanoušci těšit? Budou převažovat skladby z nového alba nebo staré osvědčené hity?

Hráváme zpravidla hodinový koncert, ale počítáme, že to bude určitě víc než 60 minut. Jak už jsem předeslal - podzimní turné je hlavně o naší poslední desce Hlasolamy, ale samozřejmě zazní i starší pecky.

Bude toto turné něčím speciální oproti ostatním koncertům kapely PREMIER?

Že by nějaké speciální taneční kreace? No nevím, uvidíme, ale na turné se určitě připravujeme poctivě! Trénujeme celé léto!

Pojede s vámi nějaká předkapela nebo speciální host?

Máme vybráno několik kapel, které s náma budou průběžně na tour hrát - např. kroměřížská partička MINAMI, a další.
Vstupenky na jednotlivé zastávky turné můžete koupit kliknutím na TENTO ODKAZ


Videopozvánka na turné kapely PREMIERVideoklip k titulní písni nového CD Hlasolamy

Galerie


Ohodnoťte článek

prozatím nebylo hodnoceno

Poslechni si

Přihlašte se k odběru novinek