Gongu je třicet. Přesně tak dlouho existuje značka slovácké rockové legendy. Přesto funguje o deset let méně. Minulý režim jí totiž v roce 1984 uspořádal funus. Naštěstí hudební abstinence Petra Opočenského v polovině devadesátých let Gong vzkřísila.
V pátek 14. listopadu bude čtveřice rockerů slavit přímo na pódiu. Místo je jasné a tradiční: staroměstská sokolovna, i když od posledních oslav kompletně zrekonstruovaná. S hosty je to jiné. Chybět nebudou kamarádi z kapely Reflexy, s nálepkou originál. Mladí a energii večeru dodají dva hosté: skupina Reach a Dymytry. Startuje se ve 20.00.
Ke každé zakoupené vstupence dostanete narozeninové cédéčko. A co na něm najdete? Čtyři ještě nenahrané písničky Gongu a výběr starých kousků z vystoupení na Žabce ve Strání před dvěma lety. Prostor na cédéčku dostanou i hosté. Své songy věnovaly kapely Reflexy, Reach i Dymytry.
"Nic extra nechystáme, obšťastňujeme pouze muzikou," říká Opočenský k oslavám třicetin, přesto jejich vystoupení slibuje jistou dávku výročí, a také výběr hostů slibuje naprosto luxusní večer.Ohodnoťte článek

prozatím nebylo hodnoceno

Poslechni si

Přihlašte se k odběru novinek