GENERACE – Kostelec – 22. 8. 2015

Jako každý rok, tak i letos končí krásné léto. Na závěr tohoto rozmarného, žhavého, propařeného a probdělého období jsme pro fanoušky vitamínu „G“ připravili zábavu v Kostelci u Kyjova se skupinou Generace.

Tradičně jsem si na Šemíkovi objela svou část rajonu a zodpovědně oplakátovala plochy k tomu vhodné i nevhodné. A jak už jsem se již dříve v nějakém článečku zmínila, cyklistka jsem veselá.. Noo ve Vacenovicích mají mušky příchuť sladkou.. A jako vždy, má plakátová jízda vrcholí zde na Březíčku, chuť zmítajících se mušek v mých ústech jsem proto honem spláchla výborným zrzavým mokem.

Po probdělé páteční noci na bigbítě, naspané jedné hodině, jsem se ráno, pozdě, ale přece dostavila do hokny. V práci jsem se málem vyvrátila, bo né jen že jsem si půl hoďky přispala, ještě k temu všeckému jsem dostala práci takovou, že na mém výkonu byli závislí další lidi.. No potěš koště.. Ale v poho,nakonec jsem to dala, páč jsem musela a mohla jsem zdárně uzavřít pracovní týden v zaměstnání a naplno se věnovat synovi a mým volnočasovým aktivitám.

Honem jsem do báglu naházela pár věcí, potřebných k přežití dvou dnů v Kostelci, nějaké ty tretky, pltě, no však to znáte.., vyzvedla synka a fčeli jsme si to na vlak směr Kostelec. Tu jsme si chvíli odpočali u mých rodičů, kvapem však přišel večer a kolotoč povinností se rozjel nanovo.

Dopravila jsem se do areálu, roztočili jsme pívo, pomalu se nám to začalo plnit. Lidi byli tak žízniví, že jsem se od začátku bigbítu až do konce od pípy neodtrhla, málem ani na ten záchod né.

Generace hráli parádně. Rozpálili to od prvního kousku na plné pecky. Parket byl pořád plný, lidi vypadali spokojení. Pařili jak o život. Nezklamali, účast byla opravdu hojná. Staří, mladí, všechno to byl jeden rozjásaný pařící celek, no nádherná rozjařená atmosféra.

O půl druhé nad ránem hudební produkce skončila. Lidi se začali spokojení rozcházet domů. Konečně jsme si my, holky v bufetu, mohly trochu dáchnout. Zdárný bigbítek jsme my zbylí vytrvalci zapili a pomalu se uklízelo.

V pět ráno jsem byla doma jak na koni a konečně jsem se šla od pátku vyspat.

Přeju Vám, milé Géčka, ať Vám to furt dobře hraje, ať máte fanoušků stále přehršle a neutuchající entuziasmus z Vás jen srší. Těším se na další bigbít s Vámi a výborný vitamín „G“!

Galerie


Ohodnoťte článek

Článek byl hodnocen: 16×, průměrné hodnocení: 10.00 z 10

Poslechni si

Přihlašte se k odběru novinek