FONERGY - UherskoBrodská Pouť


       Pátek 2. října 2015 a v Uherském Brodě začíná tradiční hodová pouť. Po menším motání se po Brodě jsme dorazili na místo kde stojí sportovní hala. Ve 20:00 měla začít hrát první kapela ale jak je již známo rockové akce nikdy nezačínají přesně jak je psáno na plakátech.
       Takže něco po 20 hod se na pódiu objevuje moderátor rádia Kroměříž, který doprovází celou akce a vyzývá lidi aby šli blíž. Uvedl první kapelu a to místní punk-rockový NOHOW..Při prvních tonech jsme usoudili, že se to dá poslouchat a přesunuli jsme se blíž k pódiu, jak nás již předtím vyzýval moderátor akce.
       Po Nohow se nám představil VOXEL celým jménem Václav Lebeda, na kterého bylo vidět že přišli především mladé slečny, jen těžko říct jestli je víc zaujala hudba nebo samotný muzikant. Voxelova hudba je zajímavá především tím, že k sobě nemá žádné hudebníky, ale vystupuje jako jedinec.
      Následně se nám představili STREET 69, kteří to rozpálili od prvo počátku na plno a ke konci svého vystoupení pokřtili nové CD s názvem DOKONALÝ SVĚT. Samotný křest mi přišel dost chaotický, technicky mohl být zvládnutý líp. Kapela Street 69 na svém facebookovém webu vyzvala všechny své fanoušky... "Tak co? Kolik z Vás už má svůj Dokonalej svět? Vyfoťte Vaše CD a fotky nám pošlete.:) Uděláme si koláž :) Jste pro? :) ", tak určitě neváhejte a posílejte své fotky.
     No a jako vždy nejlepší na konec a to slovenští ZOČI VOČI. Jejich vystoupení není co vytknout, rozhýbali většinu posluchačů a chvílemi byl vidět i "pařící" kotel...

Galerie


Ohodnoťte článek

prozatím nebylo hodnoceno

Poslechni si

Přihlašte se k odběru novinek