Citellus Metal Rock Fest - Sobůlky

Dne 16. května 2015 se v Sobůlkách nedaleko Kyjova uskutečnil již tradiční Citellus Metal Rock Fest. Letos netradičně akce začala již v 15 hod kvůli MS v Hokeji, který zde byl promítaný na velkoplošné obrazovce.
Od 17 hod pak hráli KONSPIRACE a po nich se začali chystat EAGLEHEART, kteří měli hned při chystání problém se zvukem, takže celá akce nabírala zpoždění. Kluci rozjeli pořádnou hudební šou a sál se pomalu plnil.
Po sléze se na podiu objevili ABI GAIL, kteří zde nebyli poprvé a proto byli velmi očekáváni, když chtěli zahrát jeden z nových songů nastal problém u bicích a museli si půjčit dvojšlapku od laskavého bubeníka EXARGEMY aby vůbec mohli dohrát do konce. Po dobu kdy měnili pedály vyplnil ticho svým solem na klavesy Petr Pubal a mělo to poměrně dobrý ohlas..
Ještě ani nedohráli a už se chystali TITANIC. Jak mile zazněly první tony jejich hudby akce nabrala úplně jiné obrátky a publikum se konečně pořádně bavilo.
Třešničkou na pomyslném dortu byli většinou očekávani EXARGEMA. Nějaké ty "falešné tony" očividně nikomu nevadily.
Po celý večer se grilovalo maso a točily se 3 druhy piva. Jelikož na sále bylo celkem nedýchatelno měli jste možnost i venkovního posezení. Celkově byla akce velmi zdařilá a už se všichni jistě těší na další akce. Jednotlivé kapely akci hodnotily velmi pozitivně, dobře se jim hrálo a byli spokojení.. Účas byla zase o něco lepší jako z předešlích akcí a proto bylo vidět, že i pořadatelé jsou spokojeni..


Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně kapel či pořadatelů neváhejte se obrátit na mně, co nevím zjistím..
Dále bych všem kapelám chtěla popřát ať jim to stále hraje, EAGLEHEART ať se podaří a prodává nové CD. Pořadatelům velkou účast na dalších akcích.

P.S. Nezapomeňte si napsat všichni do diaře 19.září 2015 nám v Sobůlkách zahrají ARAKAIN

 

Foto: Lenka Jedličková, Pavel Bartoněk

Galerie


Ohodnoťte článek

Článek byl hodnocen: , průměrné hodnocení: 8.33 z 10

Poslechni si

Přihlašte se k odběru novinek