Loňský rok byl pro kapelu Chaos in Head velmi úspěšný, ale i tento se výborně rozjíždí. Poté, co crossoveroví Rattle Bucket jen těsně vyfoukli brodské partičce vítězství v druhém ročníku Rockmaxovy Dvanáctky, jede čtveřice hudebníků ze Slovácka sklízet plody úspěchu v této soutěži.Těmi je účast ve čtvrtfinále mezinárodní soutěže International Live Award v Rakousku. A právě do renomovaného klubu Planet Music vyráží tento pátek 1. února i Chaos in Head.

„Ve Vídni jsem nehrál minimálně deset let,“ přiznal Kopec, bubeník a kapelník. „Jedeme tam udělat kravál a vyhrát!“ Každá z deseti soutěžících kapel se představí v půlhodinovém bloku. Začátek je v 17.30. Ceny pro vítěze soutěže jsou v hodnotě víc než sto tisíc eur a ještě je ve hře různé hudební vybavení, studio-days, CD-production, živá vystoupení, video-production a další.

A protože o vítězi kromě hudebních odborníků a kritiků bude z padesáti procent rozhodovat publikum, kapela vypravuje autobus. Za pouhé tři stovky, v ceně i se vstupným. „Hlasuje se vstupenkami a ty od Čechů mají hodnotu dvou bodů,“ upozorňuje Kopec na příjemný bonus.

Chcete si udělat výlet společně s hudebníky a manažerkou, sličnou moderátorkou zlínského rádia do prestižního rakouského klubu a vychutnat si atmosféru poslechem kvalitních evropských kapel? Není nic lehčího, než se během tohoto týdne zaregistrovat na stránkách kapely Chaos in Head nebo brnknout na tel. 603 230 381. Odjezd je naplánován na páteční poledne, návrat v sobotu nad ránem.

 

Klip "In My Head" je nasazen do ankety Výtah na tv Óčko. Premiéra je v úterý 29. ledna v 18 hod a repríza bude vysílána ve středu 30.1. ve 12 hod v poledne. Hlasovat pro "In My Head" můžete v době od úterý 18:00 do soboty 24:00 hod a to smskou ve tvaru OCKO VYTAH 1 na číslo 900 22 10. Nebo přes internet na adrese http://ocko.idnes.cz/vytah.asp?klip=1#hitparada. Zde také najdete podrobné informace.

Galerie


Ohodnoťte článek

prozatím nebylo hodnoceno

Poslechni si

Přihlašte se k odběru novinek