Bzenecká pouť mi stále hučí pod okny, no já už to přehršle jásání vzdala..

Na kolotoči jsem se s mým milovaným synkem potočila, prolezli jsme nejrůznější atrakce. Vylosovali jsme si štěstí..no byla to zase nějaká laciná tretka, takže dále nacházíme štěstí jeden v druhém a v muzice..což je stejně nejvíc. Povozili jsme se na koních, v autíčkách, na ruském kole a užili si spolu fůru těch kapsy vyprazdňujících blbinek, co k pouti patří.

V pátek jsem se uklidila ke svým milovaným blízkým, v sobotu počastovala svou návštěvou rodiče. No večer vypukl večírek ve Bzenci v zámku A že to mám za domem a jsem tvor akční, nemohla jsem tu přeci chybět.

Celý večírek rozpálila rocková kapela Kern. Parket se hned hemžil lidmi. Na rockovou legendu se přišli podívat jak my pamětníci, tak i spousta mládeže.

Po Kernu to parádně rozpálila kapela Tabák – Kabát revival. Zahráli nám fůru oblíbených pecek od Kabátů. No a to bych ani nebyla já, kdybych neztropila nějaký drobnější exces.. Zkrátka jsem se najednou ocitla na pódiu a dala si s klukama na basu kousek Pohody. Moc jsem si to užila, bo parket a celý areál byl natřískaný a co může být pro muzikanta krásnější, než hrát pro pořádný rozdováděný dav lidí.

Tabáci nás energicky bavili krásné dvě hodinky, poté nastoupila kapela Over Band. V této skupině hraje též několik členů Tabáku.
Over Band hraje známé převzaté pecky, takže bleskurychle zvedli lidi z laviček.

Over Band se prvně jmenoval Cover Band. Tento název vymyslel původní zpěvák. Po jeho odchodu v roce 2015 se tedy kluci přejmenovali na Over Band. Over Band hraje převzaté české písně. Zvláštností u této skupiny je, že je muzikantsky hodně barevná. Účinkují tu například 3 basáci, 2 bubeníci, bo 3 zpěváci, kteří se během vystoupení prostřídají.

Celý sobotní večírek byl našlapaný energií, muzikanti úžasní, věřím, že kdo chtěl si tu našel svou oblíbenou hitovku.

Nad ránem jsem se vydala zvolna se probouzejícím Bzencem domů. Koncerty jsem si parádně užila, „natankovala“ jsem energii, která mě tolik pohání a tak moc mi pomáhá zdolávat tíhu denní reality.

Bigbíťáci, kapelu Kern, Tabák i Over Band Vám můžu jen vřele doporučit. O zábavu a energii tu opravdu není nouze.

..Síma..

https://www.facebook.com/KernBrno/?fref=ts
http://www.kern-remember.com/
http://www.tabak-revival.cz/

Galerie


Ohodnoťte článek

Článek byl hodnocen: , průměrné hodnocení: 10.00 z 10

Poslechni si

Přihlašte se k odběru novinek