Po dvou letech ticha chystají pořadatelé Boleslavského Majálesu malou revoluci. Ano, přijde opravdový humbuk, jak se na správné studentské májové slavnosti sluší a patří. Škoda Auto Vysoká škola v Mladé Boleslavi se v letošním roce poprvé jako vzdělávací institut ve spolupráci s DWD.cz ujme organizace tradiční májové slavnosti oblíbené zejména mezi studenty vysokých škol a věřte, že to bude stát za to!

Celá událost se odehraje v sobotu 13. května 2017 a zahájena bude na prostranství mezi nákupním centrem Bondy a Zákaznickým centrem Škoda Auto a.s. Odtud účastníky čeká žánrový Majálesový průvod do míst konání celé události u vzdělávacího centra na Karmeli. Bohatý živý hudební program v čele s báječnými UDG doprovodí řada akčních sportovních aktivit a kulturně-vzdělávacích stanovišť jak pro studenty a žáky středních škol, tak pro jejich rodiče. Opomenuty nezůstanou ani nejmenší ratolesti, které z našich atrakcí v KID zóně nedostanete.

Na hudební stage se Vám představí speciální program populární vědy Liberecké společnosti iQLANDIA, či objev soutěže Boleslavsko hledá talent jako zástupce vycházející mladé generace punk-rockerů – kapela Wotazník. Moderní pop-soul-rock s profesionálním performance představí nadějná boleslavská kapela Twilight Kid a můžete se těšit i na snůšku veselých svižných skákaček v podání už roky zaběhlé kapely Bikini. Návrat tradičního Majálesu nebude návratem jediným. Po třech letech se na scénu vrací ska-punková kapela VEvývoji! a odehraje zde jeden ze svých prvních koncertů. Celou hudební přehlídku završí jedna z nejúspěšnějších českých pop-rockových kapel UDG z Ústí nad Labem.

Udělejte ze sebe Darth Vadera, Iron mana nebo třeba Robocopa, přijďte se přidat do Majálesového průvodu a užijte si nezapomenutelné odpoledne plné překvapení, her a dobré muziky.Vaší fantazii se meze nekladou. Vstupné zdarma.

Partnery akce jsou: Město Mladá Boleslav, ŠKODA AUTO Vysoká škola, Hudební portál DWD.cz, ŠKOENERGO s.r.o, Bondy centrum Mladá Boleslav, Vzdělávací centrum Na Karmeli, a další…

Youtube:
https://www.youtube.com/watch?v=WT0xBmLxXHs

Facebook:
https://www.facebook.com/events/393417477681599/

Odkazy:
www.savs.cz
www.dwd.cz
www.iqlandia.cz
www.bandzone.cz/wotaznik
www.bandzone.cz/twilightkid
www.bandzone.cz/bikini
www.bandzone.cz/vevyvoji
www.bandzone.cz/udg

Galerie


Ohodnoťte článek

Článek byl hodnocen: , průměrné hodnocení: 10.00 z 10

Poslechni si

Přihlašte se k odběru novinek