Čuste, Bigbíťáci..!!

Už za 11 dní vypukne náš mikrofestival Bigbity Fest 2016 v Kostelci.

Další kapela, která nám zde zahraje je moje srdeční záležitost..je to totiž kapela, ve které účinkuju i já..dceřiná kapela stránek www.bigbity.cz, BIGBITY ROCK.

Kapela Bigbity Rock vznikla koncem dubna 2016. Zakladatelem je současný manager kapely Martin Chamraďa a já - basačka, Simona Klimková. Tenkrát jsem byla hodně naštvaná a v srdci bylo nicotné bílé místo. No kdesi v koutku jsem vylovila svůj dávný sen, byl tam již dlouho schovaný a celou dobu ho předbíhaly věci jiné, určitě stejně důležité, ale jiné. Jenže muzika je láska, která vás nikdy neopustí, pokud ji „tam“ jednou máte, nejde to smazat. Začala jsem hrát na basu. No pak už chyběl jen krůček k tomu složit vlastní kapelu.

Podali jsme si inzerát a na post kytaristy vzali skvělého muzikanta a kytaristu Martina Bílka. Spolu s Martinem přišel do skupiny i energický zpěvák Hynek Grufík. No a na post bubeníka se nám přihlásil, stejně jako basistka, tou stejnou dobu začínající hráč, David Hanzal. Bicí mu však jdou krásně od ruky, už chyběl jen klávesák. I tu jsme měli štěstí a objevili mladičkého, ale velice talentovaného Kryštofa Andráše. Kapela je konečně kompletní, vrhli jsme se tedy naplno do hoblování, ať z toho, lidi, taky něco máte..

Hrajeme převzaté zábavové kusy, české i zahraniční a samozřejmě do repertoáru postupně zařazujem své vlastní skladby.

A proč zrovna jméno BIGBITY ROCK? ..napadl by Vás lepší název..?

Na Bigbity Festu se na Vás moc těšíme, věříme, že si s námi zazpíváte, zatančíte a na chvíli zapomenete na běžnou denní realitu. ..Takže 6. 8. Kostelec.. ;)

https://www.facebook.com/bigbityrock/?ref=settings
http://bigbityrock.cz/

Galerie


Ohodnoťte článek

Článek byl hodnocen: , průměrné hodnocení: 10.00 z 10

Poslechni si

Přihlašte se k odběru novinek