ARTEMIS – BUFET U ZASTÁVKY RADĚJOV

Na Radějově, v bufetu U zastávky hraje každý víkend nějaká kapela. Tento víkend tu hrála skupina z Uherského Ostrohu - Artemis. Po horkém dni, prováleném u vody na Lučině, jsem se vydala i já s naší bandou sem zapařit.

Kluci začali hrát kolem půl deváté. Lidí tu už bylo dost, ale tančit se nikomu ještě nechtělo. Jenže první vlaštovka se záhy našla. Maskot večírků, zábav, diskoték a všeho, kde se paří, Karel, to pěkně rozjel. Stačilo pár prvních tónů písničky Zejtra mám a Karel byl na parketě. A že bylo horko, sundal boty, co je bude prošlapávat. Artemis to pěkně rozpálil hned od začátku, nálada začínala být super, lidi byli však k tanci stále zdrženliví. Karel sundal ponožky...

Jakmile Karel uslyšel první tóny skladby Turecký pochod, rozbalil to naplno, sundal tričko a jel jak pila. Dal do toho všechen svůj entuziasmus a hoblovál jak naposled. Diváci přestali být zdrženlivý a parket se začal zaplňovat. Postupně se tak roztančil a rozjásal celý areál. Atmosféra byla super, Artemisáci hráli výborně samé skvělé pecky. Kolem druhé hodiny noční vystoupení skončilo. Akce byla skvěle našlapaná a vyčerpávající.

Nad ránem si někteří, včetně muže z oceli - Karla, ustlali v lesíku, či blízkém okolí.

Areál bufetu U zastávky je moc pěkný. Je obklopen krásnou čistou přírodou, lesem. Člověk si užije pravou duševní pohodu. Muzika hrála skvěle, skvěle jsem se vyblbla a odpočala si od běžné denní reality. Doufám, že sem ještě někdy na bigbítek zavítám.

www.artemis-rock.cz
http://www.bufetradejov.estranky.cz/

Galerie


Ohodnoťte článek

Článek byl hodnocen: 13×, průměrné hodnocení: 10.00 z 10

Poslechni si

Přihlašte se k odběru novinek