Moravští rodáci - vítěz X-Faktoru Jiří Zonyga a vymetačka večírků Gábina Partyšová - se stali kmotry prvního live DVD a CD skupiny Argema. Hudební nosič přivedli na svět v pražském Harleys klubu.
Do hlavního města se kapela podívá i o tomto víkendu. Loňský držitel titulu Skokan roku se v sobotu 13. prosince zúčastní vyhlášení divácké ankety Český slavík. Přímý přenos ze Státní opery bude od 20.00 vysílat TV Nova.
Argema se v polovině soutěže pohybovala mezi kapelami v první desítce, stejně tak zpěvák Jarek Filgas obtěžkán stovkami hlasů mířil vzhůru. Jak moc se moravští hudebníci „vytáhli“, se dozvíme v sobotu!
Už dnes je však jasné, že blížící se vánoční svátky zvýšily prodejnost nového DVD a CD s názvem Live Argema. První živáč natočený na letošním festivalu Noc plná hvězd v Třinci 2008 se natahuje po zlaté metě. Pětačtyřicetiminutový koncert je bonusově doplněn videoklipy a fotografiemi.
Na svět ho přivedly kapky domácí hruškovice. Spolu s novým DVD a CD bylo představeno luxusní spodní prádlo navržené muzikanty s příznačným názvem Argema Collection. Předvedly ho ženy kyprých tvarů, navoněné jak jinak než parfémem značky Argema!

Ohodnoťte článek

prozatím nebylo hodnoceno

Poslechni si

Přihlašte se k odběru novinek