Čuste Bigbíťáci..!!

Fanoušci, kamarádi, čitatelé, muzikanti..! Moc se omlouvám, že nestíhám komunikovat a odpovídat Vám na všechny připomínky a e-maly mi zaslané. Tento konec roku je pro mě hodně pracovní, téměř nespím a když spím, probírám si v hlavě noty k písničkám, které s naší kapelou Bigbity Rock hrajeme

Prosím Vás o pochopení, celé mé vysoké pracovní vytížení má obrovskou odměnu. Jsou to šťastné oči a ten nejnádhernější úsměv malého šestiletého kluka..kluka, který si už třetím rokem od Ježíška nepřeje nic jiného, než vlastní bicí. Kluk, na kterého jsem nesmírně hrdá, bo je to můj milovaný syn. Letos se mu Ježíšek rozhodl dáreček přinést.

Bigbity.cz jsou pro mě aktivita hodně milovaná a naprosto nekomerční. Jistě už se mi naskytly příležitosti tuto značku kapičku skomerčnit, ale když něco děláte srdcem..přece nejde prodat srdce, to se pro mě rovná sebezáhubě. Tvořím to tu ve svém volném čase, kterého poslední dobou vážně nemám přehršle. Momentálně fakt nestíhám..nezlobte se, slibuju, že se pokusím dát vše do cajku a do nového roku nakročím do práce pro Bigbity.cz opět s tím mým Síma-elánem. Jinak bych to ani nebyla já. Ale teď.. prosím, musím chviličku pracovat komerčně..

Nicméně..snažím se ani tu nezahálet a přináším Vám alespoň fotoreport z adventní Olomouce.

Tuto neděli, 27.11. tu byli okuknout vánoční Olomouc a poslechnout výbornou muziku moji dva skvělí kamarádi J & J..

Zahrála tu kapepa FOLK TEAM a PROGRES 2.

Kluci se vrátili plni pozitivních zážiků a nabiti energií. Koncerty byly skvělé, tak přináším alespoň pár foteček..

http://www.folkteam.cz/
http://www.progres2.org/

Galerie


Ohodnoťte článek

Článek byl hodnocen: , průměrné hodnocení: 10.00 z 10

Poslechni si

Přihlašte se k odběru novinek